Niebieskie światło emitowane przez ekran może utrudniać naszemu organizmowi wytwarzanie melatoniny. Twój organizm wykorzystuje melatoninę, aby zacząć odczuwać zmęczenie.

Melatonina pomaga także w utrzymaniu snu przez całą noc.

Brak wystarczającej ilości melatoniny może powodować częste budzenie się w nocy. Dotyczy to także dzieci.

Jeśli nie śpisz dobrze, jesteś bardziej zmęczony w ciągu dnia, co może mieć wpływ na Twoją wydajność w domu i w pracy. Może to mieć wpływ na Twoje dzieci także w czasie zajęć szkolnych.

Jeśli ostatnio czujesz się zmęczony, zastanów się, co może mieć na to wpływ.

  • Noś soczewki BluTech przez cały dzień. Pomoże Ci to lepiej spać w nocy. Noszenie soczewek może pomóc zminimalizować odczuwane przez Ciebie zmęczenie, dzięki czemu będziesz mógł lepiej funkcjonować w ciągu dnia.
  • Zastanów się co jesz. Czy Twoje posiłki są wystarczająco urozmaicone? Co z owocami i warzywami? Dobrze jest wyobrazić sobie spożywane produkty i sprawdzić, czy dobrze Ci służą.
  • Jaki jest Twój poziom stresu? Wiadomo, że stres wpływa na zdolność zasypiania i utrzymywania snu. Warto spróbować ćwiczeń mindfulness w nocy i medytacji rano. Obniżenie poziomu stresu może mieć kaskadowy wpływ na Twoje zdrowie.
  • Dostosuj swoje zachowania w nocy. Jeśli przed snem oglądasz telewizję lub korzystasz z urządzeń elektrycznych, pamiętaj o założeniu soczewek BluTech. Noszenie ich przez trzy godziny przed snem może wpłynąć na produkcję melatoniny. Jest ona niezbędna do wywołania snu i utrzymania go przez całą noc.

Proste zmiany i korekty mogą mieć ogromny wpływ na jakość Twojego snu.

Dziś jest dobry dzień, by zacząć.

Zauważysz, jaki wpływ ma to na Twój wzorzec snu i o ile lepiej się wysypiasz - każdej nocy.

Znajdź BluTech w pobliżu