Gdy zbliża się Halloween, oczywiste jest, że w tym roku wszystko będzie wyglądało inaczej. Wiele osób założy maski na twarz 31 października (i to nie tylko po to, by zbierać cukierki), dlatego ważne jest, by podczas obchodów Halloween przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oto trzy sposoby na to, jak spędzić Halloween, chroniąc siebie i innych wokół.

Maraton filmowy na Halloween

Nic tak nie kojarzy się z Halloween, jak oglądanie na okrągło ulubionych strasznych filmów i klasyków horroru. Aby wieczór filmowy był najlepszy, weź trochę cukierków i zbierz kilku przyjaciół, jeśli możesz. Jeśli naprawdę chcesz wczuć się w klimat, udekoruj swoją przestrzeń dyniami, świecami i strasznymi halloweenowymi ozdobami!

Upiecz straszne smakołyki

Kto nie lubi dobrych smakołyków w Halloween? Dla tych, którzy uwielbiają piec, istnieją setki kreatywnych przepisów związanych z Halloween, które możesz przygotować w zaciszu własnego domu. Od muminkowych babeczek i pajęczych ciasteczek po dyniowe placki i Frankenstein Rice Krispies - możliwości są nieograniczone!

Wyślij paczkę opiekuńczą

Dla przyjaciół i rodziny, z którymi nie możesz świętować Halloween, przygotowanie paczki z cukierkami na Halloween, materiałami do dekoracji i domowymi smakołykami może być świetnym sposobem na rozpowszechnienie ducha Halloween.

Cukierkowanie na odległość

Zostaw miskę (lub kociołek) pełną cukierków i butelkę z płynem do dezynfekcji rąk na podjeździe lub podwórku dla tegorocznych cukierek-or-treaters. Możesz stać przy drzwiach, machać do dzieci spacerujących po okolicy, a nawet zorganizować konkurs na kostium z dystansu społecznego!

Niezależnie od tego, jak postanowisz obchodzić Halloween w tym roku, pamiętaj o dobrej zabawie i bezpieczeństwie!

Znajdź BluTech w pobliżu